Okresné kolo Šaliansky Maťko 2016/2017

Poradie Kategória Priezvisko a meno Škola
1. 2.-3. ročník ZŠ Nela Antalová ZŠ Fándlyho, Pezinok
2. 2.-3. ročník ZŠ Michal Jakabovič ZŠ Ľ. Štúra, Modra
3. 2.-3. ročník ZŠ Mia Lišková ZŠ Vajanského, Modra
       
1. 4.-5. ročník ZŠ Katarína Lišková ZŠ Kupeckého,Pezinok
2. 4.-5. ročník ZŠ Rebecca Mrázová ZŠ Slovenský Grob
3. 4.-5. ročník ZŠ Michaela Lišková ZŠ Ľ. Štúra, Modra
3. 4.-5. ročník ZŠ Ondrej Chromík ZŠ Šenkvice
       
1. 6.-7. ročník Natália Ježíková GYM K. Štúra, Modra
2. 6.-7. ročník Laura Slamková ZŠ Kupeckého,Pezinok
3. 6.-7. ročník Vera Kerekesová ZŠ s MŠ Vištuk
3. 6.-7. ročník Dominika Holásková GYM Pezinok

 
Akcie v mes. DECEMBER

1.12.
Čas premien
7.roč.

1.-2.12.
Nocovačka v škole
8.A

4.12.
OK Florbal

5.12.
OK Basketbal - ch

5.12.
Kamarátstvo
7.A

6.12.
Rozsvietenie vianočného stromčeka

6.-8.12.
Vianoce pre Hestiu
predaj koláčikov

7.12.
Zdravý životný štýl
6.A

7.12.
ŠK GEO olymp.

8.12.
OK Basketbal - d

9.12.
Detská atletika
finále

9.12.
Sezamko
sústredenie

11.12.
Profesionálna orientácia
9.roč.

11.12.
Včely
4.A,C

12.12.
Nepredáme nevestu
2.roč.

12.12.
Kamarátstvo
7.C

13.12.
ŠK Pytagoriáda
3.-5.roč.

13.12.
Bavme deti športom

13.12.
ŠK DEJ olymp.

13.12.
Tradície na Luciu

13.12.
Ypsilon - SJL

14.12.
ŠK pytagoriáda
6.-8.roč.

14.12. =>> 15:00 - 17:00
Konzultačné hodiny pre rodičov
2.st.

14.12. =>> 16:30
Rodičovské združenie
1.st.

15.-17.12.
Zbierka pre Plamienok

16.12.
Detská atletika

19.12.
Vianočné rozprávky
3.C

19.12.
Partnerské vzťahy
8.A

19.12.
Efektívne učenie
9.A

20.12.
Finančná gramotnosť
9.roč.

20.12.
Atletika v hale Elán

20.12.
Partnerské vzťahy
8.B

20.12.
Zdravý životný štýl
6.C

21.12.
Posedenie pri samovare
skup. RUJ

21.12.
Vianočné rozprávky
1.C

21.12.
ŠK Šaliansky Maťko

27.12.-5.1.
VIANOČNÉ PRÁZDNINY

8.1.2018
NÁSTUP DO ŠKOLY

NÁHODNÝ OBRÁZOK
ANKETA
Chutí ti strava v školskej jedállni?
 
ANKETA 2
Vadí ti dozor v školskej jedálni?
 
Domácí fitness steppery pro trénování