ŠKD 2010/2011

Dňa 14.októbra 2010 sme pre všetky deti školského klubu pripravili Jesennú olympiádu.

Svoju športovú zdatnosť si mohli deti preveriť na šiestich kontrolách.

A ako to dopadlo?

1.Prekážková dráha

1.roč. 1.Jánošíková(1.A) 2.Jurášová(1.A) 3.Šrámek(1.D)

2.roč. 1.Esposito(2.B) 2. Močko(2.C) 3. Verešová(2.C)

3. a 4. roč. 1.Michalková(3.B) 2.Heriban(3.A) 3.Vogel(4.A)

2.Hod loptou vzad

1.roč. 1.Šrámek(1.D) 2.Menyhart(1.B) 3.Jánošíková(1.A)

2.roč. 1.Njambi(2.B) 2.Súkeník(2.C) 3.Gajlíková(2.A) Pračková(2.A)

3. a 4. roč. 1.Heriban(3.A) 2.Hanúsková(4.B) 3.Pútec(3.D)

3.Dvojskok

1.roč. 1.Šrámek (1.D) 2.Slamková(1.D) 3.Jurášová (1.A)

2.roč. 1.Gajlíková (2.A) 2.Beňačková (2.A) 3. Súkeník (2.C)

3. a 4. roč.1.Michalková (3.B) 2.Vogel (4.A) 3.Babinová (4.B)

4.Slalomová dráha

1.roč. 1.Kišoň (1.B) 2.Podhorný (1.A) 3.Krútek (1.B)

2.roč. 1. Močko (2.C) 2. Súkeník (2.C) 3.Volkovics (2.A)

3. a 4. roč. 1.Ančicová (4.B) Trochta (3.A) 2.Vogel(4.A) Hanúsková (4.B)

3. Vonkomer (3.A)

5.Hod na cieľ

1.roč. 1.Mizerák(1.A) 2.Oškerová (1.D) Pecník (1.B) Budinská (1.A) 3. Kováčik (1.C)

2.roč. 1.Močko (2.C) Bohuš (2.C) Sekaninová (2.B)

3. a 4. roč. 1.Matúšková (4.B) Šebík (3.A) Trochta (3.A) Ančicová (4.B)

6. Streľba na cieľ hokejkou

1.roč. 1. Beňová (1.D) 2. Augustiňaková (1.D) 3. Tichá (1.D)

2.roč. 1.Kováč (2.C) 2. Jedináková (2.C) Balaž (2.C)

3: a 4. roč. 1. Babinová (4.B) Zvonár (4.B) Balaž (2.C) Ančicová (4.B) Hanúsková (4.B)

olympiada01
olympiada01
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada02
olympiada02
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada03
olympiada03
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada04
olympiada04
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada05
olympiada05
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada06
olympiada06
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada07
olympiada07
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada08
olympiada08
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
 
Zobrazený počet 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Akcie v mes. APRÍL

4.4.
Exkurzia
1.C

5.-6.4. =>> 15:00 - 18:00
Zápis do 1.ročníka

6.4.
Bavme deti športom
Finále

10.4.
ŠK Slávik Slovenska

10.4.
Medzníky 2.sv.vojny
Súťaž

10.4.
Beseda so sp. p. Varadinovou
1.D,E

11.4.
Aj pán Goethe ...

12.4.
OK Volejbal
Dievčatá

13.4.
OK Volejbal
Chlapci

16.4.
Deň Jána Kupeckého

17.4.
Beseda so sp. p. Varadinovou
1.B

18.4.
OK Orientačný beh
Budmerice

19.4.
Zber papiera

23.-27.4.
Učitelia bez hraníc

25.-26.4.
Novodobo so Shakespearom

25.4.
OK Bio.olymp.
Kat. D

27.4.
Fíha kniha
2.A

27.4.
Príšeka Charlie
1.C,4.roč.

30.4.
Riaditeľské voľno

apríl
Deň Zeme

NÁHODNÝ OBRÁZOK
ANKETA
Chutí ti strava v školskej jedállni?
 
ANKETA 2
Vadí ti dozor v školskej jedálni?