ŠKD 2010/2011

Dňa 14.októbra 2010 sme pre všetky deti školského klubu pripravili Jesennú olympiádu.

Svoju športovú zdatnosť si mohli deti preveriť na šiestich kontrolách.

A ako to dopadlo?

1.Prekážková dráha

1.roč. 1.Jánošíková(1.A) 2.Jurášová(1.A) 3.Šrámek(1.D)

2.roč. 1.Esposito(2.B) 2. Močko(2.C) 3. Verešová(2.C)

3. a 4. roč. 1.Michalková(3.B) 2.Heriban(3.A) 3.Vogel(4.A)

2.Hod loptou vzad

1.roč. 1.Šrámek(1.D) 2.Menyhart(1.B) 3.Jánošíková(1.A)

2.roč. 1.Njambi(2.B) 2.Súkeník(2.C) 3.Gajlíková(2.A) Pračková(2.A)

3. a 4. roč. 1.Heriban(3.A) 2.Hanúsková(4.B) 3.Pútec(3.D)

3.Dvojskok

1.roč. 1.Šrámek (1.D) 2.Slamková(1.D) 3.Jurášová (1.A)

2.roč. 1.Gajlíková (2.A) 2.Beňačková (2.A) 3. Súkeník (2.C)

3. a 4. roč.1.Michalková (3.B) 2.Vogel (4.A) 3.Babinová (4.B)

4.Slalomová dráha

1.roč. 1.Kišoň (1.B) 2.Podhorný (1.A) 3.Krútek (1.B)

2.roč. 1. Močko (2.C) 2. Súkeník (2.C) 3.Volkovics (2.A)

3. a 4. roč. 1.Ančicová (4.B) Trochta (3.A) 2.Vogel(4.A) Hanúsková (4.B)

3. Vonkomer (3.A)

5.Hod na cieľ

1.roč. 1.Mizerák(1.A) 2.Oškerová (1.D) Pecník (1.B) Budinská (1.A) 3. Kováčik (1.C)

2.roč. 1.Močko (2.C) Bohuš (2.C) Sekaninová (2.B)

3. a 4. roč. 1.Matúšková (4.B) Šebík (3.A) Trochta (3.A) Ančicová (4.B)

6. Streľba na cieľ hokejkou

1.roč. 1. Beňová (1.D) 2. Augustiňaková (1.D) 3. Tichá (1.D)

2.roč. 1.Kováč (2.C) 2. Jedináková (2.C) Balaž (2.C)

3: a 4. roč. 1. Babinová (4.B) Zvonár (4.B) Balaž (2.C) Ančicová (4.B) Hanúsková (4.B)

olympiada01
olympiada01
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada02
olympiada02
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada03
olympiada03
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada04
olympiada04
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada05
olympiada05
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada06
olympiada06
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada07
olympiada07
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
olympiada08
olympiada08
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
 
Zobrazený počet 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Dôležité oznamy
Akcie v mes. DECEMBER

2.12. 15:00 - 18:00
Konzultačné hodiny
2.stupeň

2.12.
Triedne besiedky
1.stupeň

3.-5.12.
Vianoce pre Hestiu
Predaj medovníčkov

3.12.
Exk. Jaslovské Bohunice
7.B,C

3.12.
Finančná gramotnosť
9.C

4.12.
ŠK Geo ol.
2.stupeň

4.12.
Mŕtve drevo
5.roč.

5.12.
Beseda s P.Wittgrúberom
5.roč.

5.12.
Vzťahy v triede
3.D

6.12.
Rozsvietenie vianoč. stromčeka
1.hod.

6.12.
ŠK Šaliansky Maťko

9.12.
SND
5.A,B

9.12.
Histor.centrum BA
8.A,7.A

10.12.
ŠK Pytagoriáda
3.-5.roč.

10.12.
Exk. Rádio Expres
3.B,C

11.12.
ŠK Pytagoriáda
6.-8.roč.

12.12.
Ypsilon - SJL

12.12.
ŠK BIO olymp.
8.-9.roč.

12.12. od 19:00
Nová scéna

13.-15.12.
Vianočné trhy
Zbierka pre Plamienok

13.12.
ŠK Dej olymp.

16.12.
Poruchy príjmu potravy
8.-9.roč.

17.12.
Vianočné tradície
5.roč.

17.12.
IT exkurzia
6.B,D

18.12.
Exk. Nitra
6.A,B

19.12.
Planetárium Brno
8.A,C

19.12.
Beseda Tetrapack
5.roč.

23.12.-7.1.2020
Vianočné prázdniny

8.1.2020
Nástup do školy

NÁHODNÝ OBRÁZOK
ANKETA
Chutí ti strava v školskej jedállni?
 
ANKETA 2
Vadí ti dozor v školskej jedálni?