Školský rok 2010/2011

Výsledková listina zo školského kola speváckej súťaže

Slávik Slovenska

 

 

kategória                        Počet súťažiacich          30

1.miesto                           Adam Andel                     3.A

2.miesto                           Daniel Wittlinger            1.A

3.miesto                           Sofia Lisíková                  3.D

4.miesto                           Esterka Farkašová         2.D

 

kategória                        Počet súťažiacich          20

1.miesto                           Matej Holík                      5.B

2.miesto                           Radka Stroková              6.C

3.miesto                          Samuel Wittlinger         4.C

                                           Michal Bíro                       5.C

4.miesto                          Terézia Ančicová             4.B

                                           Sarah Poláková                5.C

 

kategória                        Počet súťažiacich          7

1.miesto                           Frederik Piačka               9.A

2.miesto                           Michaela Bauerová       8.A

3.miesto       neudelené

slavik01
slavik01
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik02
slavik02
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik03
slavik03
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik04
slavik04
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik05
slavik05
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik06
slavik06
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik07
slavik07
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik08
slavik08
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik09
slavik09
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik10
slavik10
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik11
slavik11
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik12
slavik12
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
 
Zobrazený počet 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>
Stránka 1 z 3
 
 
Powered by Phoca Gallery
Akcie v mes. NOVEMBER

5.11. =>> 17:30
Výbor RZ

6.11.
Týždeň vedy a techniky
Fyz, CHem

8.11.
ŠK OSJL

8.11.
Bibliotéka
5.A,B

8.11.
Amavet
Celoštátne kolo

9.11.
Noc v škole
1.st.

12.11.
IBobor
8.-9.roč.

13.11.
Exkurzia Tajov
7.roč.

13.11.
IBobor
2.-3.roč.

14.11.
IBobor
6.-7.roč.

14.11.
Mŕtve drevo
5.roč.

12.-14.11.
ŠK Ol. ANJ

16.11.
IBobor
4.-5.roč.

16.11.
Beseda T.Hujdič
9.roč.

21.11.
Testovanie 5

21.11.
Riaditeľské voľno
6.-8.roč.

21.11.
Exkurzia Sereď
9.roč.

20.-22.11.
Družobná návšteva v MB
7.B

22.11. =>> 19:00
SND
8.-9.roč.

23.11.
Nocovačka
9.A

28.11.
Beseda J.Šebesta
7.B

28.11. =>> 16:00
Vianočné tvor. dielne s rodičmi

29.11.
Profiorientácia
9.roč.

NÁHODNÝ OBRÁZOK
ANKETA
Chutí ti strava v školskej jedállni?
 
ANKETA 2
Vadí ti dozor v školskej jedálni?
 
„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde