Školský rok 2010/2011

Výsledková listina zo školského kola speváckej súťaže

Slávik Slovenska

 

 

kategória                        Počet súťažiacich          30

1.miesto                           Adam Andel                     3.A

2.miesto                           Daniel Wittlinger            1.A

3.miesto                           Sofia Lisíková                  3.D

4.miesto                           Esterka Farkašová         2.D

 

kategória                        Počet súťažiacich          20

1.miesto                           Matej Holík                      5.B

2.miesto                           Radka Stroková              6.C

3.miesto                          Samuel Wittlinger         4.C

                                           Michal Bíro                       5.C

4.miesto                          Terézia Ančicová             4.B

                                           Sarah Poláková                5.C

 

kategória                        Počet súťažiacich          7

1.miesto                           Frederik Piačka               9.A

2.miesto                           Michaela Bauerová       8.A

3.miesto       neudelené

slavik01
slavik01
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik02
slavik02
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik03
slavik03
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik04
slavik04
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik05
slavik05
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik06
slavik06
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik07
slavik07
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik08
slavik08
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik09
slavik09
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik10
slavik10
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik11
slavik11
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik12
slavik12
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
 
Zobrazený počet 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 Dopredu > Koniec >>
Stránka 1 z 3
 
 
Powered by Phoca Gallery
Dôležité oznamy
Akcie v mes. DECEMBER

2.12. 15:00 - 18:00
Konzultačné hodiny
2.stupeň

2.12.
Triedne besiedky
1.stupeň

3.-5.12.
Vianoce pre Hestiu
Predaj medovníčkov

3.12.
Exk. Jaslovské Bohunice
7.B,C

3.12.
Finančná gramotnosť
9.C

4.12.
ŠK Geo ol.
2.stupeň

4.12.
Mŕtve drevo
5.roč.

5.12.
Beseda s P.Wittgrúberom
5.roč.

5.12.
Vzťahy v triede
3.D

6.12.
Rozsvietenie vianoč. stromčeka
1.hod.

6.12.
ŠK Šaliansky Maťko

9.12.
SND
5.A,B

9.12.
Histor.centrum BA
8.A,7.A

10.12.
ŠK Pytagoriáda
3.-5.roč.

10.12.
Exk. Rádio Expres
3.B,C

11.12.
ŠK Pytagoriáda
6.-8.roč.

12.12.
Ypsilon - SJL

12.12.
ŠK BIO olymp.
8.-9.roč.

12.12. od 19:00
Nová scéna

13.-15.12.
Vianočné trhy
Zbierka pre Plamienok

13.12.
ŠK Dej olymp.

16.12.
Poruchy príjmu potravy
8.-9.roč.

17.12.
Vianočné tradície
5.roč.

17.12.
IT exkurzia
6.B,D

18.12.
Exk. Nitra
6.A,B

19.12.
Planetárium Brno
8.A,C

19.12.
Beseda Tetrapack
5.roč.

23.12.-7.1.2020
Vianočné prázdniny

8.1.2020
Nástup do školy

NÁHODNÝ OBRÁZOK
ANKETA
Chutí ti strava v školskej jedállni?
 
ANKETA 2
Vadí ti dozor v školskej jedálni?