Školský rok 2010/2011

SLÁVIK SLOVENSKA

Obvodné kolo

Termín a miesto súťaže: 28.4.2011, ZŠ Kupeckého Pezinok

Počet zúčastnených škôl: 14 (štrnásť)

Počet zúčastnených žiakov: 32 (tridsaťdva)

Výsledková listina:

Kat.

Miesto

Priezvisko a meno

Škola

1.ľudová pieseň

2.ľudová pieseň

1.

1.

Paxianová

Sofia

ZŠ Slovenský Grob

Išlo dzifče

Fašiangy, fašiangy

 

2.

Andel

Adam

ZŠ Kupeckého Pezinok

Keť som bol malučký

Ej chlapci šuhajci

 

3.

Ihringová

Alžbeta

ZUŠ Svätý Jur

Prídi ty šuhajko

Na jaro prilecá lastovičky

 

4.

Bartovičová

Amália

ZŠ Svätý Jur

Išlo dzifče

Hore našim Svatým Jurem

2.

1.

Jakimová

Barbora

ZŠ Fándlyho Pezinok

Rozmarín zelený

Išlo dzifče

 

2.

Šmátralová

Kristína

ZŠ Slovenský Grob

Išlo dzifče

Kázala mi mati

 

3.

Ondovčíková

Lucia

ZUŠ Modra

Ej padá, padá rosička

Povedzte mi má mamičko

 

4.

Jakubcová

Kristína

ZŠ Ľ. Štúra

Ej padá, padá rosička

Močila konope

3.

1.

Suchoňová

Júlia

ZŠ Slovenský Grob

Išlo dzifče

Ani ja ne stadzi

 

2.

Gašparovičová

Mária

ZŠ Fándlyho Pezinok

Zakázaná láska

Miluvala som jedného

 

3.

Piačka

Frederik

ZŠ Kupeckého Pezinok

Koníček mój

Keť já budem mašírovať

 

4.

Satková

Zuzana

ZŠ Vajanského

Modra

Torišani jak še mace

Chodila dievčina

 

 

slavik01
slavik01
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik02
slavik02
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik03
slavik03
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik04
slavik04
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik05
slavik05
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik06
slavik06
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik07
slavik07
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik08
slavik08
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik09
slavik09
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik10
slavik10
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
slavik11
slavik11
Detail obrázku Stiahnuť obrázok
 
Zobrazený počet 
 
 
Powered by Phoca Gallery
Dôležité oznamy
Akcie v mes. DECEMBER

2.12. 15:00 - 18:00
Konzultačné hodiny
2.stupeň

2.12.
Triedne besiedky
1.stupeň

3.-5.12.
Vianoce pre Hestiu
Predaj medovníčkov

3.12.
Exk. Jaslovské Bohunice
7.B,C

3.12.
Finančná gramotnosť
9.C

4.12.
ŠK Geo ol.
2.stupeň

4.12.
Mŕtve drevo
5.roč.

5.12.
Beseda s P.Wittgrúberom
5.roč.

5.12.
Vzťahy v triede
3.D

6.12.
Rozsvietenie vianoč. stromčeka
1.hod.

6.12.
ŠK Šaliansky Maťko

9.12.
SND
5.A,B

9.12.
Histor.centrum BA
8.A,7.A

10.12.
ŠK Pytagoriáda
3.-5.roč.

10.12.
Exk. Rádio Expres
3.B,C

11.12.
ŠK Pytagoriáda
6.-8.roč.

12.12.
Ypsilon - SJL

12.12.
ŠK BIO olymp.
8.-9.roč.

12.12. od 19:00
Nová scéna

13.-15.12.
Vianočné trhy
Zbierka pre Plamienok

13.12.
ŠK Dej olymp.

16.12.
Poruchy príjmu potravy
8.-9.roč.

17.12.
Vianočné tradície
5.roč.

17.12.
IT exkurzia
6.B,D

18.12.
Exk. Nitra
6.A,B

19.12.
Planetárium Brno
8.A,C

19.12.
Beseda Tetrapack
5.roč.

23.12.-7.1.2020
Vianočné prázdniny

8.1.2020
Nástup do školy

NÁHODNÝ OBRÁZOK
ANKETA
Chutí ti strava v školskej jedállni?
 
ANKETA 2
Vadí ti dozor v školskej jedálni?